BIZNES PLANY DO PUP WNIOSKI DO POKL 6.2 REGULAMIN FAQ KONTAKT

Wykonanie wniosku i biznes planu pod dotacje

biznes plan do urzędu pracy Nasza oferta obejmuje przygotowanie kompletnego wniosku, biznes planu, oraz niezbędnych załącnzików - umożliwiających otrzymanie dofinansowania z PUP na otwarcie działalności gospodarczej. Dokumenty wykonywane są po części w oparciu o wywiad przeprowadzany z zamawiającym, oraz o informacje/badania gromadzone we własnym zakresie.

Przygotowane przez Nas dokumenty wykonywane są wedle wytycznych danego Urzędu Pracy i nie stanowią klonu generowanego schematycznie przy użyciu kreatora biznesplanów, jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku innych firm, świadczących tego typu usługi. Jest to od początku do końca "ręczna robota", a osoby, które zajmują się przygotowywaniem wniosków/biznes planów - posiadają w tym względzie wieloletnie doświadczenie.

Średnia objętość wykonanego przez Nas biznes planu to 11-14 stron A4. Proszę pamiętać, iż dotacje przyznaje się w trybie konkursowym, a co za tym idzie, tylko najlepiej przygotowane wnioski skutkują przyznaniem dotacji. Korzystając z Naszych usług zwiększają Państwo maksymalnie swoje szanse. Doskonale wiemy, jak prowadzona jest ocena dokumentów, oraz na co urzędnicy zwracają największą uwagę. Dzięki temu Państwa koncepcję biznesową możemy przedstawić w maksymalnie korzystnym świetle, dbając jednocześnie, by dokument zachował właściwą wiarygodność.

Oferujemy dogodny system płatności, w którym uregulowanie należności za biznes plan zostaje rozbite na dwie raty. Połowa kwoty płatna jest przed wykonaniem zlecenia, a druga połowa dopiero po przedstawieniu przez Nas zleceniodawcy gotowego biznes planu. Gwarantujemy poprawność merytoryczną i formalną przygotowanych przez Nas opracowań. W przypadku, gdy tego rodzaju uchybienie skutkowałoby odrzuceniem wniosku, gwarantujemy zwrot pełnej kwoty, lub nieodpłatną korektę opracowania - wedle życzenia danego klienta.

W wykonywaniu tego rodzaju opracowań specjalizujemy się od roku 2007. Łączna kwota pozyskanych przez Nas dotacji to w chwili obecnej ponad 2.500.000,00 zł.

Cena przygotowania dokumentów to 490,00 zł (brutto)
Średni czas realizacji: 10-14 dni.

W przypadku wniosku do Urzędu Pracy m.st. Warszawa z uwagi na znaczne skomplikowanie wniosku, obowiązuje cena: 590,00 zł brutto.

Składanie zamówienia na biznes plan do PUP